prodej VOZŮ A PNEU

Desítky let jsme také oficiálním zástupcem firmy DUNLOP pro Českou republiku v oboru motorsportových pneumatik. DUNLOP se nyní definitivně přejmenoval na GOODYEAR a závodní pneumatiky vyrábí v řadě GOODYEAR RACING. Ceník na rok 2024 najdete ZDE a katalog závodních pneu najdete ZDE - pokud máte zájem o jakékoli pneumatiky, kontaktujte nás.

Už třicet let vám u nás prodáváme vozy značky Škoda, ale autům se věnujeme mnohem déle a tak jim opravdu dobře rozumíme.
Co pro Vás můžeme udělat? Prodáváme mimo jiné nové a roční vozy Škoda.

- když potřebujete automobil: vždy aktuální nabídka našich vozů je ZDE na tipcars a na ZDE na s auto

- máme také vlastní autobazar, kde  provádíme výkup vozidel i příjem aut do komise

Zastavte se u nás, rádi Vám poradíme! Jsme tu pro Vás pondělí až pátek 7:30 - 17:00

                                                      a najdete nás na adrese 664 64 KUŘIM, Tyršova 1301

autobazar skoda auto michl motorsport prodej

autoservis

V našem servisu Vám nabízíme opravy, prohlídky, zajištění STK, renovace světel, opravy po haváriích včetně řešení s pojišťovnou a další úkony.

pokračovat

prodej pneu

Můžete si u nás koupit (nejen závodní) pneumatiky značky Dunlop, ale také nechat přezout váš vůz, zkontrolovat pneu a uskladnit kola.

pokračovat

znovín znojmo

Vyberte si u nás kvalitní a vynikající víno ze Znovína Znojmo, anebo si tady třeba vyzvedněte svou online objednávku ze znovínského e-shopu.

pokračovat

racing

Josef Michl a Dan Michl jsou už roky součástí evropské špičky v závodech automobilů nejen do vrchu. Mrkněte, jak si vedou letos!

pokračovat