víno * znovín znojmo

Naše firma je distributorem vína ze Znovína Znojmo.
Josef Michl Motorsport je výdejním místem známého a vysoce kvalitního jihomoravského pěstitele prodejce vína - Znovín Znojmo. Znovín je už léta symbolem poctivého a přátelského přístupu ke svým klientům, a také dlouholetým spolupracovníkem závodního týmu MICHL MOTORSPORT.

Zákazníci Znovínu Znojmo i jeho obchodní partneři oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Proto znovínské vinařské portfolio uspokojí téměř všechny typy zákazníků.
Víno si můžete vybrat u nás na prodejně a víno si rovnou odvézet, ale pozor, naše nabídka neobsahuje úplně všechna vína! Podívejte se na kompletní nabídku vína přímo na e-shopu Znovínu ZDE a nechejte si víno přivézt přímo k nám, anebo mrkněte, zda vás nezaujme některé z Putování po vinicích nebo jiné speciální nabídky.

znovin znojmo


Máte dotazy? Napište nám na info@michl-motorsport.cz nebo volejte na +420 5 41 42 43 44


autoservis

V našem servisu Vám nabízíme opravy, prohlídky, zajištění STK, renovace světel, opravy po haváriích včetně řešení s pojišťovnou a další úkony.

pokračovat

prodej pneu

Můžete si u nás koupit (nejen závodní) pneumatiky značky Dunlop, ale také nechat přezout váš vůz, zkontrolovat pneu a uskladnit kola.

pokračovat

znovín znojmo

Vyberte si u nás kvalitní a vynikající víno ze Znovína Znojmo, anebo si tady třeba vyzvedněte svou online objednávku ze znovínského e-shopu.

pokračovat

racing

Josef Michl a Dan Michl jsou už roky součástí evropské špičky v závodech automobilů nejen do vrchu. Mrkněte, jak si vedou letos!

pokračovat