MIchL MOTORSPORT

Nejčerstvější informace a fotky k probíhající sezóně najdete vždy ZDE.

Pro rok 2023 se stal Dan Michl v rámci evropské vrchařské série FIA International Hill Climb Cup vítězem Poháru FIA. I letošní sezóna byla poměrně krátká, ale náročná, a listopadové vyhlášení výsledků a předávání pohárů v portugalské Braze bylo jejím vyvrcholením.

dan michl lotus elise

Sezóna 2022 patřila mezi nejkratší kompletní závodní sezóny, v rámci FIA International Hill Climb Cupu se odjely pouze čtyři závody. Dan Michl mimo jiné díky vítězství v německém Osnabrücku opět vybojoval titul a stal se vítězem Poháru FIA v kategorii 1.

Dan Michl Lotus Elise Ecce homo 2021

Krátká a náročná sezóna 2021 odstartovala u nás, na zkrácené verzi Ecce Homo ve Šternberku, a Dan Michl si odsud odvezl první body do seriálu Mistrovství ČR. V rámci sezóny se účastnil i zkráceného Poháru FIA International Hill Climb, kde nakonec skončil na druhém místě.

Více ZDE

Dan Michl Ecce Homo 2021

Sezóna 2020 nebyla motorismu (vlastně ani jiné činnosti) příliš nakloněna.

michl motorsport

Mrkněte zatím na video našeho týmu (Porsche 911 RS + Josef Michl, Lotus Elise + Dan Michl, MTX 1-03 - Ondřej Chytil) na Ecce Homo Šternberk v roce 2017 - najdete ho TADY, anebo na záznam jízdy Dana Michla z roku 2014, kdy se jel první výběrový závod FIA Hill Climb Masters v lucemburském Eschdorfu - zde.

A sezóna 2020 vstoupí do dějin jako sezóna, kterou si nikdo nechce pamatovat

autoservis

V našem servisu Vám nabízíme opravy, prohlídky, zajištění STK, renovace světel, opravy po haváriích včetně řešení s pojišťovnou a další úkony.

pokračovat

prodej pneu

Můžete si u nás koupit (nejen závodní) pneumatiky značky Dunlop, ale také nechat přezout váš vůz, zkontrolovat pneu a uskladnit kola.

pokračovat

znovín znojmo

Vyberte si u nás kvalitní a vynikající víno ze Znovína Znojmo, anebo si tady třeba vyzvedněte svou online objednávku ze znovínského e-shopu.

pokračovat

racing

Josef Michl a Dan Michl jsou už roky součástí evropské špičky v závodech automobilů nejen do vrchu. Mrkněte, jak si vedou letos!

pokračovat