AKTUALITY

Nabídka ojetých vozů
Naše ojeté vozy najdete ZDE - můžete si koupit mimo jiné Chevorolet Corvette

FOTOVOLTAIKA

Naše firma začala využívat fotofoltaické systémy.

Výzva: Fotovoltaické systémy s/bez akumulace I. výzva – aktivita a)
Hlavním cílem realizace je úspora nákladů za energie a větší energetická soběstačnost formou pořízení fotovoltaického systému včetně akumulace. Tato Výzva je vyhlášena v rámci implementace Národního plánu obnovy v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady. Vlastníkem komponenty a implementujícím subjektem je Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR.
fotovoltaika josef michl

FIA YOUTUBE online přenos vyhlášení
Online vyhlášení sezóny Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu 2021, v němž DAN MICHL získal druhé místo, najdete ZDE
Josef Michl za mimořádné zásluhy a dlouholetou činnost v oblati motoristického sportu získal od Autoklubu ČR dne 12.12.2020 cenu Granátový lev.
Fotografie z předávání (zprava Josef Michl, Ladislav Tejchman, Jaroslav Hošek, a Josef Zajíček, který získal cenu za všechny pořadatele):

: Josef Michl Motorsport je výdejním místem známého a vysoce kvalitního jihomoravského pěstitele prodejce vína - Znovín Znojmo. Znovín je už léta symbolem poctivého a přátelského přístupu ke svým klientům, a také dlouholetým spolupracovníkem závodního týmu MICHL MOTORSPORT.

Zákazníci Znovínu Znojmo i jeho obchodní partneři oceňují především stabilní kvalitu vín a široký sortiment výrobků, který se neustále postupně inovuje. Proto znovínské vinařské portfolio uspokojí téměř všechny typy zákazníků.
Víno si můžete vybrat u nás na prodejně a víno si rovnou odvézet, ale pozor, naše nabídka neobsahuje úplně všechna vína! Podívejte se na kompletní nabídku vína přímo na e-shopu Znovínu ZDE a nechejte si víno přivézt přímo k nám, anebo mrkněte, zda vás nezaujme některé z Putování po vinicích nebo jiné speciální nabídky.

znovin znojmo


Máte dotazy? Napište nám na info@michl-motorsport.cz nebo volejte na +420 5 41 42 43 44

autoservis

V našem servisu Vám nabízíme opravy, prohlídky, zajištění STK, renovace světel, opravy po haváriích včetně řešení s pojišťovnou a další úkony.

pokračovat

prodej pneu

Můžete si u nás koupit (nejen závodní) pneumatiky značky Dunlop, ale také nechat přezout váš vůz, zkontrolovat pneu a uskladnit kola.

pokračovat

znovín znojmo

Vyberte si u nás kvalitní a vynikající víno ze Znovína Znojmo, anebo si tady třeba vyzvedněte svou online objednávku ze znovínského e-shopu.

pokračovat

racing

Josef Michl a Dan Michl jsou už roky součástí evropské špičky v závodech automobilů nejen do vrchu. Mrkněte, jak si vedou letos!

pokračovat