pneu: servis a prodej

Desítky let jsme také oficiálním zástupcem firmy DUNLOP pro Českou republiku v oboru motorsportových pneumatik. DUNLOP se nyní definitivně přejmenoval na GOODYEAR a závodní pneumatiky vyrábí v řadě GOODYEAR RACING. Ceník na rok 2024 najdete ZDE a katalog závodních pneu najdete ZDE - pokud máte zájem o jakékoli pneumatiky, kontaktujte nás.

Kromě motorsportu nabízíme samozřejmě i prodej, přezouvání, servis a uskladnění běžných pneumatik a kol.

Jsme tu pro Vás pondělí až pátek 7:30 - 17:00

Provádíme veškerý servis pneumatik jako je přezouvání pneumatik a kol, oprava defektů, výměny sezonních kol i pneumatik, nabízíme Vám i uskladnění sezonních kol a pneumatik, včetně jejich vyvážení, samozřejmě provádíme mytí kol.

autoservis

V našem servisu Vám nabízíme opravy, prohlídky, zajištění STK, renovace světel, opravy po haváriích včetně řešení s pojišťovnou a další úkony.

pokračovat

prodej pneu

Můžete si u nás koupit (nejen závodní) pneumatiky značky Dunlop, ale také nechat přezout váš vůz, zkontrolovat pneu a uskladnit kola.

pokračovat

znovín znojmo

Vyberte si u nás kvalitní a vynikající víno ze Znovína Znojmo, anebo si tady třeba vyzvedněte svou online objednávku ze znovínského e-shopu.

pokračovat

racing

Josef Michl a Dan Michl jsou už roky součástí evropské špičky v závodech automobilů nejen do vrchu. Mrkněte, jak si vedou letos!

pokračovat