závodní vozy

SEZÓNA 2020
Evropská mistrovství v závodech automobilů do vrchu byla pro letošní rok bohužel zrušena.

SEZÓNA 2019
DAN MICHL
Na upraveném podvozku vozu Lotus Elise je týmem Michl Motorsport (Milan Klejch, Dan Michl) vyvinutá a postavená karbonová karoserie. Motor o výkonu 450k/10000rpm má objem 2,8l a skládá se ve skutečnosti ze dvou do V složených motorů pocházejících z motocyklu Suzuki Hayabusa. Automobil váží 750kg a po evropských závodních kopcích se už několik let prohání v kategorii E2SH-3000.
V roce 2019 získal Dan Michl s Lotusem Elise na evropských kopcích titul Vítěze Trofeje FIA v kategorii 2.
video z posledního závodu roku 2019 Buzetski Dani najdete ZDE

Lotus Elise Dan Michl
video s pohledem do interiéru vozu ze závodu FIA Masters v roce 2014 najdete ZDE
video na YouTube kanálu Hill Climb Monsters - sestřih závodů r. 2017 najdete ZDE

JOSEF MICHL
V roce 2019 absolvoval Josef Michl sérii závodů Poháru Středoevropské zóny v závodech historických automobilů do vrchu a stal se jeho vítězem. Závodil také v Mistrovství Evropy v závodech do vrchu historických automobilů, kde dokončil sezónu na třetím místě. V průběhu sezóny jezdil v kat. 2 s vozy Porsche 911 RS a Škoda 130 RS.

Porsche 911 Josef Michl
Škoda 130 RS Josef Michl
video z Ecce Homo Šternberk 2019 najdete ZDE
video týmu MICHL MOTORSPORT z  Ecce Homo Šternberk 2017 najdete ZDE

Více najdete na našem facebooku.

autoservis

V našem servisu Vám nabízíme opravy, prohlídky, zajištění STK, renovace světel, opravy po haváriích včetně řešení s pojišťovnou a další úkony.

pokračovat

prodej pneu

Můžete si u nás koupit (nejen závodní) pneumatiky značky Dunlop, ale také nechat přezout váš vůz, zkontrolovat pneu a uskladnit kola.

pokračovat

znovín znojmo

Vyberte si u nás kvalitní a vynikající víno ze Znovína Znojmo, anebo si tady třeba vyzvedněte svou online objednávku ze znovínského e-shopu.

pokračovat

racing

Josef Michl a Dan Michl jsou už roky součástí evropské špičky v závodech automobilů nejen do vrchu. Mrkněte, jak si vedou letos!

pokračovat